آلومینیوم اراک صفر- پرسپولیس تهران یک؛ اولین برد پرسپولیس با چاشنی انتقام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم‌های فوتبال آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران از ساعت 19 امروز در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه امام خمینی (ره) به مصاف هم رفتند. در این رقابت تیم پرسپولیس با تک گل میلاد سرلک به پیروزی رسید تا اولین برد خود را در لیگ برتر دشت کند و انتقام شکست سال گذشته را از آلومینیوم بگیرد.

پرسپولیس با لباس‌های قرمز و آلومینیوم با لباس‌های سفید در زمین حاضر شدند. سفیدپوشان اراکی آغازگر نیمه اول این دیدار بودند. در دقیقه 8 قرمزپوشان آهنگ دروازه میزبان کردند و شوت ترابی به تور کنار دروازه آلومینیوم برخورد کرد. دقیقه 9 بار دیگر سرخ پوشان به دروازه حریف هجوم آوردند و ارسال سعید صادقی از جناح راست با پاس رو به عقب مدافع، توپ در اختیار دروازه‌بان آلومینیوم قرار گرفت. دقیقه 13 تیم میزبان ضدحمله‌ای را توسط کاپیتان خود میلاد فخرالدینی آغاز کرد که این موقعیت توسط بازیکنان قرمزپوش مهار شد. دقیقه 17 در پی اشتباه زاپاتا مدافع میزبان، سرخ پوشان به یک کرنر از جناح راست رسیدند. ارسال کرنر موقعیت خطرناکی را ایجاد کرد که توپ از کنار دروازه آلومینیوم به بیرون رفت. دقیقه 19 تیم میزبان از سمت چپ صاحب یک کرنر شد. ارسال اکبرپور با ضربه سر یورگن لوکادیا دفع شد.

در دقیقه 21 ضدحمله‌ای دیگر برای سفیدپوشان بدست آمد و محمدرضا آزادی مهاجم آلومینیوم تعلل کرد و این موقعیت برای میزبان از دست رفت. در دقیقه 28 شوت محکم زاپاتا از کنار دروازه علیرضا بیرانوند به بیرون رفت. در دقیقه 30 آلومینیوم صاحب موقعیت شد اما سرخ پوشان مانع نزدیک شدن به دروازه خود شدند. در دقیقه 31 آلومینیوم از سمت راست به یک کرنر رسید. ارسال فخرالدینی با ضربه سر قرمزپوشان دفع شد. در دقیقه 35 شوت قائدرحمتی پس از برخورد به بازیکن سرخ پوش به بیرون رفت و داور اعلام ضربه کرنر از سمت راست کرد. ارسال فخرالدینی در دستان علیرضا بیرانوند جای گرفت.

در دقیقه 37 ضدحمله سفیدپوشان، یک ضربه کرنر برای آنها در پی داشت. ارسال میلاد فخرالدینی از جناح دیگر به بیرون رفت. در دقیقه 39 شوت قائدرحمتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت. در دقیقه 42 پاس عمقی مهدی ترابی به میلاد سرلک رسید و او هم با یک ضربه دروازه پورحمیدی را باز کرد. در دقیقه 45 پرسپولیس تا آستانه باز کردن دروازه میزبان پیش رفت اما مدافعان حریف این موقعیت را مهار کردند. داور برای نیمه اول، دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

IMG_20220826_195728_021

قرمزپوشان آغازگر نیمه دوم این بازی بودند. در اولین دقیقه از نیمه دوم، سعید صادقی با مصدومیت مواجه شد و برای مداوا به کنار زمین مراجعه کرد و پس از لحظاتی به زمین بازگشت. در دقیقه 49 آلومینیوم از جناح چپ صاحب کرنر شد. پاسکاری فخرالدینی راهی به جایی نبرد. در دقیقه 56 علیرضا بیرانوند شوت زاویه بسته مهاجم آلومینیوم را به زیبایی مهار کرد. در دقیقه 58 پرسپولیس دست به حمله زد و در نهایت زاپاتا توپ را به کرنر فرستاد. ارسال عالیشاه از جناح دیگر به بیرون رفت. در دقیقه 59 محمدرضا آزادی جای خودش را به رضا جبیره و کواچیلو هم جای خودش را به علی دشتی برای آلومینیوم داد. دقیقه 62 ارسال و حمله آلومینیوم بی تاثیر ماند و توپ از کنار دروازه میهمان به بیرون رفت. در پی تعلل ارسال بیرانوند، داور به او کارت زرد نشان داد. دقیقه 63 بازیکن آلومینیوم توسط اسماعیلی فر متوقف شد و یک ضربه ایستگاهی برای میزبان بدست آمد. ارسال فخرالدینی از جناح چپ از کنار دروازه سرخ پوشان به بیرون رفت.

در دقیقه 66 سیامک نعمتی به جای دانیال اسماعیلی فر برای پرسپولیس وارد زمین شد. در دقیقه 68 فرشاد فرجی با مصدومیت مواجه شد و از زمین خارج گردید. در دقیقه 69 امید عالیشاه توسط فخرالدینی با مصدومیت مواجه شد. در دقیقه 71 لوکادیا جای خودش را به حامد پاکدل داد و هنانوف هم به جای فرجی برای پرسپولیس وارد زمین شد. در دقیقه 75 شوت زاپاتا با اختلاف از روی دروازه میهمان به بیرون رفت. امیرمحمد هوشمند جای خودش را به امیر نوری داد و احمدرضا جلالی هم به جای یونس اکبرپور برای آلومینیوم وارد زمین شد. در دقیقه 76 حامد پاکدل در شش قدم حریف نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند.

در دقیقه 81 بازی لحظاتی متوقف شد و عرب براقی داور مسابقه به مسائل خارج از زمین رسیدگی کرد. در دقیقه 86 اسماعیل شریفات به جای نقی‌زاده برای آلومینیوم وارد زمین شد. پرسپولیس در دقیقه 88 دو تعویض انجام داد و طی آن، سینا اسدبیگی به جای سروش رفیعی و محمد عمری به جای امید عالیشاه وارد زمین شدند. در دقیقه 90 هم داور یک کارت زرد به فاضلی کمک مهدی رحمتی نشان داد. داور برای نیمه دوم، 6 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف