آغاز پویش «مشق مهربانی»برای تامین نوشت‌افزار دانش آموزان

به گزارش گروه آسیب‌های اجتماعی خبرگزاری فارس، «امیرحسین عرب‌زاده» معاون مشارکت‌های مردمی، توانمندسازی و موسسات غیردولتی و امور مجلس بهزیستی کشور گفت: در آستانه بازگشایی مدارس مشارکت‌های مردمی خرد و کلان برای تأمین مایحتاج تحصیلی فرزندان تحت پوشش بهزیستی اعم از نوشت‌افزار، البسه، کیف و کفش از طریق این پویش جمع‌آوری می‌شود.

معاون مشارکت‌های مردمی، توانمندسازی و موسسات غیردولتی و امور مجلس بهزیستی کشور، ادامه داد: پیش از آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ به منظور بهره‌مندی از ظرفیت مشارکت آحاد مردم، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی پویش «مشق مهربانی» با شعار «مهر پایان ندارد» از ۱ لغایت ۲۰ شهریورماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مبالغ جمع‌آوری شده پس از اتمام پویش به تهیه و توزیع ملزومات مورد نیاز برای بیش از ۳۰۰ هزار دانش‌آموز تحت پوشش تخصیص می‌یابد؛ همچنین ملزومات تحصیلی با رعایت رویکردهای دینی و بومی و درنظر گرفتن مقاطع تحصیلی و جنسیت دانش‌آموزان تهیه و توزیع می‌شود.

عرب‌زاده در پایان یادآور شد: خیران و نیکوکاران با پیوستن به این پویش می‌توانند از روش‌های مختلفی همچون استفاده از کد دستوری #۹*۷*۷۳۳*، #۵*۵*۷۴۱*، شماره کارت ۴۱۰۱۰۳۴۵۴۱۹۰۱۹۰۵ و درگاه اینترنتی mosharekat.behzisti.ir کمک‌های خود را واریز کنند.

انتهای پیام/