آغاز عملیات اجرایی قطعه اول بزرگراه انگوت

به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل،سیدحامد عاملی در آیین آغاز عملیات اجرایی قطعه اول بزرگراه انگوت – قره‌آغاج در اولین روز از هفته دولت که با حضور نماینده مردم گرمی و انگوت در مجلس و جمعی از مسؤولان و اهالی برگزار شد، اظهار کرد: طی ۱۱ ماه اخیر، دغدغه اصلی دولت محلی، کاهش فاصله استان اردبیل در بخش‌های مختلف با سایر استان‌ها و میانگین کشوری بوده که در این زمینه، برنامه‌های لازم به‌شکل تخصصی و فنی تدوین شده و بعضی برنامه‌ها هم در حال تدوین است.

وی افزود: یکی از راه‌های اصلی کاهش فاصله شاخص‌های استان اردبیل در بخش‌های مختلف با میانگین کشوری و دیگر استان‌ها، تزریق اعتبارات ویژه از مرکز است که این امر مهم را به‌صورت جدی پیگیر هستیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: اقتصاد و معیشت مردم یک موضوع مهم و اساسی بوده که در راستای ارتقای سطح اقتصادی استان اردبیل، زیرساخت‌های لازم در عموم حوزه‌ها در حال تأمین است.

اتمام پروژه راه‌آهن به‌صورت جدی در حال پیگیری است

عاملی ادامه داد: تزریق اعتبارات و سایر اقدامات برای اتمام پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه و نهایتا اتصال این مسیر ریلی به شمال استان، در حال پیگیری جدی است.

وی بیان کرد: سیاست دولت در حوزه مسکن این‌گونه است که در صورت داشتن شرایط مورد نیاز توسط متقاضی، حداکثر کمک جهت خانه‌دار شدن مردم انجام شود.

استاندار اردبیل گفت: در حوزه‌های زیرساختی برق، گاز، آب و دیگر بخش‌ها، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است تا طی چند سال آینده مشکلات و کمبودها برطرف شود.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف