آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب خوزستان تا یکم شهریور ۱۴۰۱

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید محمد محمدی امروز سه شنبه(یکم شهریور ماه 1401) با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 9 مورد مثبت بیماری کووید 19 در محدوده فعالیتهای دانشگاه علوم پزشکی آبادان به ثبت رسید، اظهار کرد: این تعداد شامل چهار بیمار از آبادان، جهار نفر از خرمشهر و یک نفر از شادگان گزارش شده است.

او گفت: از 9 مورد جدید سه بیمار در مراکز درمانی تابعه این دانشگاه به صورت سرپایی ویزیت و درمان شدند و 6 نفر نیز بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه متاسفانه طی این مدت یک مورد فوتی کرونایی از آبادان داشتیم، افزود: طی روز گذشته پنج بیمار بستری و 11 نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌ است.

مقام عالی بهداشت و درمان جنوب غرب خوزستان در پایان بیان کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان های تابعه این دانشگاه 21 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز دوشنبه(31 مردادماه 1401) بود، حاکی از شناسایی 23 بیمار کرونایی طی 24 ساعت قبل از آن و 30 موارد مثبت کل بستری ها است.(جزییات)

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود./انتهای پیام