آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب خوزستان تا دوم شهریور ۱۴۰۱

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید محمد محمدی امروز چهارشنبه(دوم شهریور ماه 1401) با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 12 مورد مثبت بیماری کووید 19 در محدوده فعالیتهای دانشگاه علوم پزشکی آبادان به ثبت رسید، اظهار کرد: این تعداد شامل پنج بیمار از آبادان، 6 نفر از خرمشهر و یک نفر از شادگان گزارش شده است.

او گفت: از 12 مورد جدید 11 بیمار در مراکز درمانی تابعه این دانشگاه به صورت سرپایی ویزیت و درمان شدند و یک نفر نیز بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه خوشبختانه طی این مدت مورد فوتی کرونایی نداشتیم، افزود: طی روز گذشته سه بیمار بستری و چهار نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌ است.

مقام عالی بهداشت و درمان جنوب غرب خوزستان در پایان بیان کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان های تابعه این دانشگاه 21 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز سه شنبه(یکم شهریور ماه 1401) بود، حاکی از شناسایی 9 بیمار کرونایی طی 24 ساعت قبل از آن و 21 موارد مثبت کل بستری ها است.(جزییات)

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود./انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف