آبرسانی به نقاط مختلف شهر همدان با ۶۱ تانکر

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان؛ و به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، «مرتضی جعفری» با اشاره به اینکه قرارگاه  آبرسانی سیار تانکری آب شرب شهر همدان به دستور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب در شرایط تنش آبی در شهر فعال شده است، اظهار داشت: در راستای کمک به رفع بحران و خدمت رسانی به مردم شریف شهر همدان اعزام تانکر از ۲۰ استان کشور به همدان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: نهادها و دستگاه های خدمات رسان مانند شهرداری، سپاه پاسداران، راه و شهرسازی و شرکت گاز از استان هایی مانند تهران، مرکزی، قزوین، مازنداران، تبریز، بوشهر، اصفهان، ارومیه، کرمان، زنجان، گیلان، هرمزگان، البرز، کردستان، لرستان و گلستان با ارسال تانکرهای آبرسانی به یاری شرکت آب و فاضلاب استان همدان آمدند.

مدیر دفتر پدافند غیرعامل و مدیریت بحران آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به اینکه همشهریان می توانند نیاز آبی منطقه خود را از طریق مرجع اطلاع رسانی ۱۲۲ به شرکت اعلام کنند، اظهار داشت: چنانچه شهروندان نیاز به آبرسانی تانکری داشتند می توانند از طریق تماس با مرکز ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب استان همدان (۱۲۲) نیاز خود را اعلام و خدمات دریافت کنند.

جعفری در خصوص سلامت آب تانکر ها نیز گفت: تانکر های آبرسانی با نظارت کامل نماینده مستقیم مرکز بهداشت و نماینده کنترل کیفیت شرکت آب و فاضلاب آبگیری و در محل، تحویل شهروندان خواهد شد و به همین جهت همشهریان می توانند با اطمینان کامل آب مورد نیاز خود را از تانکر های آبرسانی که با نشان آبفا مشخص شده اند؛ دریافت کنند.

وی همچنین با بیان اینکه تانکرهای سیار آبرسانی از جایگاه های برداشت مورد تایید شرکت آب و فاضلاب آبگیری می شوند، اظهار داشت: آبرسانی در شیفت های شب و گاهی چندین مرتبه در یک منطقه نیز انجام می شود و در مناطق با اضطرار خاص تانکر ها به صورت دائم مستقر می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف