طرح های نخبگان باید حل کننده مشکلات امروز جامعه باشد

رضا حسینی روز پنجشنبه در جلسه شورای پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افزود: پاسخگویی به نیاز جامعه و وجود بازار فروش مناسب از جمله مواردی است که در گذشته کمتر رعایت شده و همین امر مشکلاتی را برای جامعه ایجاد کرده است.
وی اضافه کرد: برای کاربردی کردن هر ابتکار و اختراعی، داشتن بازار و رفع نیازهای جامعه بسیار مهم است و این امر باید مد نظر همه طراحان و نخبگان قرار گیرد.
وی اضافه کرد: یکی از مهمترین نیازهای امروز استان و کشور، برگزاری نمایشگاه ها و فن بازارهای مختلف برای آشنایی نخبگان و سرمایه گذاران با نیازهای جامعه و ظرفیت های سرمایه گذاری است که باید مدنظر مسوولان مربوطه قرار گیرد.
ناصر حضرتی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی نیز در این جلسه از اختصاص اعتبار لازم برای حل مشکلات پارک علم و فناری استان خبر داد و گفت: امسال از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری 90 میلیارد ریال برای توسعه فعالیت های فناورانه اختصاص یافته که تا پایان سال تزریق می شود.
حسن حیدری رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی هم با اشاره به فعالیت 23 شرکت دانش بنیان در استان افزود: این پارک در حد توان و امکانات از این شرکت ها حمایت می کند.
به گزارش ایرنا، پارک علم و فناوری در راستای توجه ویژه به طرح های فناورانه راه اندازی شده و شرکت های دانش بنیان را حمایت می کند.
8137/2093

انتهای پیام /*


علمي آموزشي


فناوري


طرح هاي نخبگان


آذربايجان غربي

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *