دانشگاه خلیج فارس و مالزی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

عبدالمجید مصلح روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: این تفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی توسط سید عبداللطیف هاشمی فرد رئیس دانشکده مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی به نمایندگی دانشگاه خلیج فارس و احمد فائوزی اسماعیل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یو تی ام مالزی منعقد شده است.
وی اظهارداشت: بر اساس این تفاهم نامه دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه یو تی ام مالزی در زمینه های تبادل استاد و دانشجو، همکاری های علمی، برگزاری سمینارها و همایش های مشترک همکاری خواهند کرد.
مصلح ادامه داد: دانشگاه خلیج فارس در هفته گذشته نیز در راستای توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی درعرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی کشور هند تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر یادآورشد: افزایش تعاملات دانشگاه معتبر اقصی نقاط دنیا از راهبردهای جدی این مرکز آموزشی است و نسبت به آن اهتمام ویژه ای داریم.
دانشگاه خلیج فارس با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته کارشناسی، 48 رشته کارشناسی ارشد و 13 رشته دکترا، جهت گیری خود را در حوزه کار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان پایلوت دانشگاه کار آفرین انتخاب شده است.
این دانشگاه در آخرین ارزیابی نظام رتبه بندی ‘سایماگو’ در بین 126 دانشگاه مختلف کشور رتبه 28 را کسب کرد.
در رتبه بندی صورت گرفته دانشگاه خلیج فارس در رتبه 76 خاورمیانه و 668 دنیا گرفت.
7212/6045

انتهای پیام /*


علمی آموزشی


خلیج فارس


تفاهم نامه


مالزی

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *